Wywiad z prezesem BMW

14 maj 2024
Polecam bardzo ciekawy wywiad we Frankfurter Allgemeine Zeitung z prezesem BMW...

Znajdą tam Państwo wiele o teraźniejszości i przyszłości biznesu motoryzacyjnego...

Ostatnio dużo o dezindustrializacji europejskich gospodarek, ale akurat BMW nie widzi tutaj problemu....

Co nie oznacza, że wszystko jest w porządku...

Samo wprowadzenie zakazu stosowania silników spalinowych (uznane przez Pana Prezesa za naiwne posunięcie) może spowodować, że przemysł motoryzacyjny w Europie docelowo skurczy się o połowę, co niewątpliwie budzi uzasadniony niepokój...

Oczywiście materii poruszanych w publikacji jest dużo więcej.....

I taka ciekawostka, prezes BMW pozytywnie ocenia likwidację dopłat do zakupu aut elektrycznym, bo jego zdaniem środki te przydadzą się dużo bardziej na rozwój infrastruktury dedykowanej autom elektrycznym...

Zadaj pytanie

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Doradztwa Podatkowego Jacek Arciszewski z siedzibą w Warszawie przy ul. Serockiej 3/9 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi droą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jacek Arciszewski. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Kancelaria Doradcy Podatkowego Jacek Arciszewski
ul. Serocka 9/3
04-333 Warszawa
biuro@akcyzadoradca.pl
887759138
Cookies
Projekt i wykonanie BerMar multimedia

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.